انواع دوربین مدار بسته- راهنمای خرید

راهنمای خرید دوربین دوربین مدار بسته:

خرید دوربین مدار بسته و دوربین تحت شبکه برای افرادی که آگاهی کامل از مشخصات و برندهای موجود در بازار ندارند کار ساده ای نیست. در طی این سری مقالات به نکات اساسی که باید هنگام خرید دوربین مدار بسته به آنها توجه داشته باشید را ارایه می دهیم.

انتخاب نوع دوربین مدار بسته مورد نیاز

در کل 3 نوع دوربین مدار بسته موجود در بازار را می توان نام برد:

1- دوربین مدار بسته آنالوگ

دوربین آنالوگ قدیمی ترین نوع دوربین مدار بسته می باشد. تکنولوژی آنالوگ دارای محدودیت زیادی بوده و نصب این سیستم ها هم مشکلتر است. ولیکن برای کسانی که کیفیت دوربین چندان برای آنها مهم نیست و میل دارند هزینه کمی صرف دوربین مدار بسته کنند.، گزینه مناسبی است.

2- دوربین مدار بسته  AHD

این نوع دوربین تکنولوژی قدیمی آنالوگ را با تکنولوژی بروز HD  ترکیب کرده و تصویر قابل قبولی با کیفیت بالا را ارایه می دهد. این دوربین مدار بسته نسبت به دوربین آنالوگ دارای کیفیت بهتری است . همچنان قیمت این دوربین نیز نسبت به دوربین مدار بسته دیجیتال و دوربین تحت شبکه مناسب تر است.

3- دوربین تحت شبکه

سیستم دوربین تحت شبکه بروزترین سیستم موجود در بازار دوربین مدار بسته می باشد . کیفیت این نوع دوربین ها بسیار بالاست و در عین حال هزینه این دوربین ها نسبت به دو مورد فوق بیشتر است. شایان ذکر است این سیستمهای مدار بسته از لحاظ وضوح، کیفیت تصویر ، توانایی اتصال به شبکه، نصب آسان، توانایی کنترل از راه دور بسیار قویتر از سیستمهای مدار بسته آنالوگ و AHD هستند. از اینرو کسانی که بدنبال سیستم حرفه ای و همگام با تکنولوژی به روز دنیا هستند انتخاب این نوع دوربین تحت شبکه گزینه مناسبی است.

جهت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان فروش و فنی شرکت  تماس حاصل نمایید. شماره تلفن ها در قسمت تماس با ما در صفحه اصلی همین وبسایت موجود است.