معرفی پروژه

10 / 10
از 1 کاربر

مشخصات کلی

 

معرفی پروژه:

 اين بخش از سايت بيشتر مربوط به پروژه هاي بزرگ است كه نياز مصرف کننده نهائی  مشاوره، طراحی و اجرای کامل پروژه شامل می شود.  شركت آرتان برای همكارانی كه  در سراسر ايران و حتي خارج  از كشور فعاليت مي كنند دو شيوه همكاری تعريف كرده است.

1- همكارانی كه با پروژه هاي بزرگ در ارتباط هستند ولي بصورت تخصصي روي محصول دوربين مداربسته فعاليت ندارند و بالطبع وقت کافی و تیم فنی مجرب برای اجرای پروژه را ندارند.

در اين شيوه همكاري،  همكار مشخصات كامل پروژه، شامل نام پروژه، محل پروژه، كار فرما يا مدير پروژه و اطلاعات جانبي پروژه را به شركت آرتان معرفي مي كند. در این حالت شرکت با توجه به حجم و هزینه های پروژه،  درصد بالاسری از مبلغ پروژه را بعنوان بازاریابی برای همکار در نظر می گیرد.

 

2-همكاراني كه با پروژه هاي  بزرگ در ارتباط هستند و خود نيز بصور ت  تخصصی روی محصولات دوربين مداربسته فعاليت دارند. و داراي  تيم فروش و فني مجرب  هستند.

در اين شيوه هم مثل حالت اول همكار مشخصات كامل پروژه شامل نام پروژه، محل پروژه، كار فرما يا مدير پروژه و اطلاعات جانبی پروژه را به شركت معرفی می كند و شركت آرتان بعنوان تأمين كننده اصلي محصولات دوربين مداربسته، قيمت همكاری را برای محصولات دوربين مداربسته (ترجیحا برای پروژه های بزرگ و دوربین های IP )  به همكار ار ائه می نمايد. در این حالت با توجه به حجم پروژه، تخفبف ها و نحوه تسويه برای همكار مشخص می شود.

 

از جمله عللی كه شركت آرتان سیاست معرفي پروژه و اصطلاحاً BOOK  كردن پروژه را برای همكار تعريف كرده است، م توان به دلايل زير اشاره كرد:

1-عدم تداخل همكاران در پروژه ها

2- عدم ناهماهنگی بين همكاران و خود شركت در پروژه ها

4- جلو گيري از زير فروشی افراد سود جو.  البته عارضه زير فروشي در دراز مدت  بعلت عدم ارائه خدمات پس از فروش توسط افراد مذکور  و پيش بيني نكردن هزينه هاي خدمات توسط ايشان به ضرر مصرف كننده نهائی تمام خواهد شد. بطوریکه هزينه های مجدد و دوباره كاری ها را برای مصرف كننده نهايی مذکور تحمیل خواهد کرد.

3- حمايت مالي و اعتباری همكاران توسط شركت آرتان و جلوگيري از ايجاد  رقابت ناسالم بين همكاران و تخريب خود و برند مشترك

 

   با  توجه به  توضيحات بالا،  همكاراني كه یکی از دو شيوه همكاري مذكور را انتخاب می كنند مي توانند فرم پيوستی  زیر را پر كرده و به ايميل  info@artancctv.com   ارسال نمايند. اقدامات بعدی را نيزاز طریق تماس با شركت می توانند جهت پيشبرد پروژه انجام دهند.

لطفا فرم مربوطه را از لینک زیر دانلود نمایید.

فرم پروژه

 

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :